Дарувати подарунки прийнято на багато календарні свята і особисті пам’ятні дати, ювілеї та дні народження. Особливе місце займаю подарунки на романтичні теми, чому присвячена окрема сторінка

Календарні свята:
01.01. Новий рік
07.01 Православне Різдво Христове

19.01 Православне Хрещення Господнє

22.01 День соборності України

14.02 День Св.Валентина
08.03 Міжнародний Жіночий День

12.04 Католицький Великдень 2020

19.04 Православний Великдень 2020

08.05. День закінчення 2-ї світової війни

09.05. День перемоги в складі СРСР, над німецької коаліцією

07.06 Православна і католицька Трійця

14.10. День захисника України
06.12 День Збройних Сил України
25.12. Різдво Христове

Новий рік – свято, що настає в момент переходу з останнього дня року в перший день наступного року. Відзначається багатьма народами відповідно до прийнятого календарем. Початок року з 1 січня було встановлено римським правителем Юлієм Цезарем в 46 році до нашої ери. У Стародавньому Римі цей день був присвячений Януса – бога вибору, дверей і всіх початків. Місяць січень отримав свою назву на честь бога Януса, якого зображували з двома обличчями: одне дивилося вперед, а інше – назад.

Рождество Христово –

День Святого Валентинановый в нашей стране, но очень популярный праздник – праздник всех влюбленных, покровителем которых, считается святой Валентин.

Згідно вікіпедії День святого Валентина (також Валентинов день), або День всіх закоханих – свято, що відзначається 14 лютого у багатьох країнах світу. Імовірно названий по імені одного з двох ранньохристиянських мучеників з ім’ям Валентин – Валентин Інтерамнскій і Валентин Римський[1][2][3][4][5][6].Відзначають це свято, дарують коханим і дорогим людям квіти, цукерки, іграшки, повітряні кульки і особливі листівки (часто у формі сердечка), з віршами, любовними зізнаннями чи побажаннями любові – валентинки[7].

Совсем скоро

романтические подарки на заказ

Святкування 8 березня згідно вікіпедії:

8 березня 1908 року у заклику нью-йоркської соціал-демократичної жіночої організації відбувся мітинг з гаслами про рівноправність жінок. В цей день більше 15 000 жінок пройшли маршем через усе місто, вимагаючи скорочення робочого дня і рівних c чоловіками умов оплати праці. Крім того, було висунуто вимогу надання жінкам виборчого права.

У 1909 році Соціалістична партія Америки оголосила національний жіночий день, який відзначався аж до 1913 року в останню неділю лютого. У 1909 році це було 28 лютого

.

Дні народження та ювілеї –

трапляються з кожним із людей

Урочисті події –

весілля, ювілеї весіль