Замовити подарунок з печаткою можна:

2.1 Через контактну форму для замовлення.

2.2. Надіслати заявку через електронну пошту fiart.st@gmail.com. Надходження заявки через інтернет обов’язково проконтролювати за допомогою телефону, особливо якщо немає відповіді.

2.3  Через Viber, telegram (0672563224), через контактну форму ( фото  краще надсилати як файл)

Заявка стає замовленням після погодження деталей та термінів виконання замовлення та після оплати авансу.ОБОВ’ЯЗКОВО ПІДТВЕРДИТИ ВІДПРАВЛЕННЯ АВАНСУ!!!.
Видача замовлення здійснюється відповідно до встановлених термінів, без додаткового повідомлення (якщо це не заявлено в текстовій формі у змісті договору).
Видача готових замовлень самовивезення, С.салтівка, Жуківського, послугами служб доставки, за домовленістю.
Доставка послугами перевізників
Для пересилання  передплата 100%. Але для тих, хто сумнівається, можна теж спочатку аванс, а після отримання фото готового виробу -залишок.

Для замовлення через сайт – заповніть контактну форму, опишіть вид виробу, розмір.

Уважно заповніть контактну форму, особливо свою Е-адресу та телефон.

Неможливо відповісти на листи в яких введена правильна зворотна адреса (типова причина чому відповідь вам не надійшла). Передзвоніть якщо не надійшла відповідь протягом найближчого часу за номерами .з розділу https://www.fiart.com.ua/contacts

У полі – “повідомлення” вкажіть  все  особливості замовлення та свої побажання. Для виконання макетування, корисно вказати для когось подарунок, вік, стать, колірні переваги, стилі. Якщо необхідно в макет включити текст, то корисно вказати тип шрифту. Обов’язково зазначити необхідний реальний термін виготовлення.

Кнопка “Виберіть файл” дозволяє прикріпити  3 файли для друку. Якщо потрібно надіслати більше файлів – заархівуйте їх в 1 архів, або відправити на електронну пошту. На вказану пошту прийде відповідь.

Час виконання нескладного замовлення 1-2 доби з моменту отримання авансу в робочі дні. У період свят час виконання замовлень може збільшитися. Замовлення в кінці робочого дня (після 16-00) на наступний день є терміновим. У разі термінового замовлення (протягом дня) вартість збільшується на 10-50%.

Якщо ви бажаєте замовити виріб з використанням свого макета або колажу, то, настійно рекомендуємо перед створенням макета уважно ознайомитися з вимогами до макетів

На жаль, інтернет може підвести. Тому просимо контролювати проходження електронних листів по телефону

Термінові замовлення приймаються за взаємною домовленістю і зазвичай мають надбавочний коефіцієнт 20-50%. Замовлення прийняті після 16-00 з готовністю на наступний день потрапляють в категорію терміновий

Зробити замовлення

Під час створення заявки особливу увагу звернути на:

Правильність написання своєї електронної пошти!
Сумарний обсяг файлів, що прикріплюються не повинен перевищувати 10мб
ЛИСТИ МОЖУТЬ ПОПАДАТИ У СПАМ АБО ПРОСТО НЕ ДІЙТИ – ПЕРЕЗВОНІВАЙТЕ, ЯКЩО НІ ВІДПОВІДЬ!!!

    Загальнй розмір не більше 25 mb

    Залишити відповідь

    Your email address will not be published.

    Post comment