Друк на футболках та іншому одязі дозволяє швидко і недорого отримати бажаний результат. Це може бути і унікальне зображення і Персональна спортивний одяг з прізвищем і номером

Для друку футболках, ми використовуємо різні методи термопереносу, в залежності від розв’язуваної задачі. Всі використовувані методи мають високу стійкість до прання і носінні.

Інформація актуальні на на 2020-08-22

Основні методи друку на футболках

1.

Для друку на футболках з написів і простих 1-3 кольорових зображень на традиційно застосовується термофлекс фірм Siser (Італія), Polytape (Німеччина), з використанням плоттерной підрізування наприклад. Часто застосовується для друку номера і прізвища на спортивному одязі, логотипи. Дуже тонкий матеріал, практично не відчутний. Обдає високою зносостійкістю, широкий спектр кольорів.

Вартість друку зображення

А4 в один кольору з футболкою 160-180 грн (в залежності від складності зображення).

А3 формат в 1цвет: 200-220грн. (В залежності від складності зображення).

За зносостійкості перевищує друк методом шовкографії.

Зображення, що надається замовником, має бути якісним, бажано у векторному форматі ai, eps. Растрові формати jpg, psd, png, tiff, з роздільною здатністю не менше 300dpi

Методдруку флекс

флекс-72

Для друку повнокольорових на х \ б футболках будь-якого кольору використовується термоплівки – субліфлок, субліфлекс, трансфер. Вартість друку субліфлексом Forever202- (найновіший і найтонший матеріал для сублімації.

Вартість друку зображення формату А4-130 грн,

Вартість х \ б футболок 70- 90 грн, [/ vc_column_text

Сублимационі плівки

2.

Повнокольоровий прямий друк на футболках (без застосування плівок) виконується на сучасних спеціальних двошарових тканинах білого кольору. Зображення друкується на верхньому шарі тканини, а до тіла прилягає шар їх 100% бавовни. Такі футболки мають і високою якістю друку і достоїнствами х \ б тканин. Має високу стійкість зображень в експлуатації. Єдиною незручністю є, то що друкувати можна тільки на білій футболці.

Вартість футболки з печаткою А4 – 200 грн, А3-230грн,

Прямий друк на 2-шарових футболках